Gratis

Real Estate Consultant || 2000€ salariu + procent vanzari

ANG Luxury Properties
5 poziții

Candidatul Ideal

ANG Luxury Properties caută persoane cu experiență în imobiliare sau cel puțin 1 an în vănzâri. Dacă vrei să te afirmi într-un segment exclusivist și să-ți dezvolți abilitățile într-un mediu dinamic, suntem aici pentru tine.

Ești dedicat domeniului imobiliar și îți dorești să-ți clădești o carieră într-un sector captivant? ANG Luxury Properties îți oferă o oportunitate unică de a te alătura echipei noastre de profesioniști din industria imobiliară de lux.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Menținerea actualizată a bazei de date cu clienți și proprietăți;
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru atingerea obiectivelor de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄vânzări;
  • Gestionarea portofoliului de clienți și proprietăți;
  • Oferirea de consiliere clienților în procesul de achiziție și vânzare a proprietăților imobiliare;
  • Organizarea și coordonarea vizionărilor și negocierilor de tranzacții.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra alături de profesioniști experimentați în domeniul imobiliar de lux;
  • Susținere și mentorat continuu din partea echipei;
  • Posibilitatea de avansare în companie pe măsură ce acumulezi experiență și îți dezvolți abilitățile.

Dacă ești ambițios, dornic să înveți și pasionat de domeniul imobiliar de lux, aplică acum pentru poziția de Real Estate Consultant și alătură-te unei echipe dinamice, orientate către succes!

ANG Luxury Properties este o agenție imobiliară de prestigiu, specializată în oferirea de servicii premium pentru cumpărătorii și vânzătorii de proprietăți de lux din zona de Nord a Capitalei. Sub conducerea fondatorilor, Nicoleta și Alexandru Manea, echipa noastră talentată de consultanți imobiliari a realizat vânzări totale de peste 90 de milioane de euro și gestionează liste active în valoare de 500 de milioane de euro. Am facilitat numeroase tranzacții rezidențiale de top, stabilind și câteva recorduri remarcabile.

Într-o industrie vibrantă și competitivă, ANG Luxury Properties se distinge prin viziunea sa amplă și cultura sa exclusivistă. Suntem sinonimi cu profesionalismul și rafinamentul, având obiectivul de a dezvolta un business global care oferă clienților o experiență unică, adaptată perfect nevoilor și dorințelor acestora.

Viziunea noastră se materializează prin ședințe de consultanță personalizate, desfășurate într-un sediu elegant, unde înțelegerea profundă a nevoilor fiecărui client este prioritară. Cu o selecție exclusivă de proprietăți, atent alese pentru a satisface așteptările clienților noștri premium, creăm o legătură perfectă între aceștia și locuințele lor de vis.

ANG Luxury Properties se definește printr-o cultură corporativă distinctivă, caracterizată de eleganță exclusivistă și atenție la fiecare detaliu al imaginii noastre. Fiecare întâlnire cu clienții este o ocazie de a demonstra prestanță, iar ținuta și comportamentul elegant sunt esențiale.

Succesul nostru este construit pe baza viziunii și perseverenței fondatorilor noștri, Alexandru și Nicoleta Manea, care au pus bazele ANG Luxury Properties după o experiență de 13 ani în industrie. Compania noastră reprezintă un concept inovator în imobiliare, concentrându-se exclusiv pe proprietăți de lux și oferind consultanță de înaltă calitate într-un mediu perfect, în armonie cu prestigiul nostru.

De ce să alegi să lucrezi la ANG Luxury Properties?

  • Vei face parte dintr-o echipă tânără, ambițioasă, dinamică și dedicată;
  • Ne ghidăm după obiective pe termen lung și ne asigurăm că fiecare proiect se desfășoară impecabil;
  • Valorile noastre includ sprijin reciproc și respect pentru nevoile fiecărui membru al echipei;
  • Suntem o echipă de profesioniști în continuă evoluție, mereu în căutarea unor modalități noi de a excela;
  • Promovăm inovația și ne adaptăm schimbărilor;
  • Conceptul nostru unic de consultanță este dedicat clienților premium.

Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă distinsă, să lucrezi într-un mediu profesionist și să contribui la crearea unor experiențe imobiliare de neuitat, te invităm să aplici la ANG Luxury Properties.
Trimite-ne CV-ul tău actualizat, iar noi vom evalua cu atenție fiecare candidatură și îți vom răspunde în cel mai scurt timp.

Alătură-te echipei noastre și experimentează lumea imobiliară de lux!

Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024