Gratis

Pub langa Londra, Chef de Partie

EXTERNJOB SRL

Candidatul Ideal

Job: Chef de Partie

Locație: locație excelentă si aproape de Londra
Durata contractului: nedeterminat
Salariu: 12,50 lire sterline /oră + service charge, adică minim 400 lire sterline pe lună cash.
Cazare: Se oferă cazare la un cost de aproximativ 100 lire sterline pe săptămână, toate utilitatile incluse in preț, single room, in apropiere de locul de munca. Condiții de cazare foarte bune.
Program de lucru: Aproximativ 40-42 de ore pe săptămână, cu posibilitatea de a lucra suplimentar atunci când este necesar. În general, orele sunt distribuite pe parcursul a 5 zile lucrătoare, cu 2 zile libere, cu excepția cazurilor în care este necesar altfel.
Salariul se achita la 2 saptamani.

Descrierea jobului

pre-settled sau settled (permis de munca)
Experiență extinsă și cunoștințe în domeniul sănătății și securității, precum și în igienă alimentară ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄

Externjob este o companie privata al carei obiect principal de activitate este recrutarea si selectionarea candidatilor romani interesati sa lucreze in strainatate.

Specialisti in recrutare personal domeniul ospitalier.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024