Gratis

Promoter tehnic fitofarmacii Arad Timis Bihor Satu Mare

SOLAREX IMPEX
2 poziții

Candidatul Ideal

• pregatire tehnica agricola obigatorie
• studii agricole superioare constituie avantaj ;
• experienta de minim 3 ani într-un post din vanzari tehnice;
• capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii ;
• personalitate energica, amabilitate si eficienta;
• integrare si lucru in echipa;
• flexibilitate si spirit de initiativa;
• permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

* pregatire tehnica obigatorie

• vanzare produse fitosanitare si fertilizanti foliari
* promovarea produselor companiei solarex in fitofarmacii
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄• Realizarea planului de vanzari tehnice pe zona alocata;
• Monitorizarea pietei si propunerea de solutii pentru optimizarea activitatii;
• Intocmeste rapoarte de vanzari sau alte raporte specifice activitatii;

Pachet salarial motivant, masina, telefon

Descrierea companiei

​fabrica pesticide, fertilizanti foliari si hidrosolubili
microambalator autorizat pesticide
​distribuitor pesticide Bayer Cropscience, Adama, Arysta, Dow DuPont Pioneer
Publicat 6 Oct. 2024 Reactualizat 6 Oct. 2024 Expiră 5 Nov. 2024