Gratis

Project Manager

SMART WORK SP. Z O.O.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Expectations:
• at least two years of work experience in the temporary work industry required
• Project management skills
• Communication and ability to work in a team
• Ability to manage time and resources
• Knowledge of the temporary work market in Romania
• Knowledge of English (knowledge of Polish will be an additional advantage)
• Ability to work under time pressure
• Knowledge of regulations and legal solutions regarding the project in question
•Driving license

Așteptări:
- cel puțin doi ani de experiență profesională în industria muncii temporare sunt necesari
- Abilități de gestionare a proiectelor
- Comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
- Abilitatea de a gestiona timpul și resursele
- Cunoașterea pieței de muncă temporară din România
- Cunoașterea limbii engleze (cunoașterea limbii poloneze va constitui un avantaj suplimentar)
- Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului
- Cunoașterea reglementărilor și soluțiilor legale referitoare la proiectul în cauză
-Permis de conducere

Descrierea jobului

Role in the organization:
Due to the dynamic development of the company, we are looking for a Project Manager to ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈join our team, who will be responsible for all issues related to the launch of the Temporary Employment Agency branch in Romania and the employee recruitment process. As a Project Manager, this person will be responsible for creating a team and developing processes, procedures and principles of operation of the Agency's branch in accordance with applicable legal regulations. In the future, work in this position will involve managing a subordinate team of employees operating in Romania. If you are a person who can effectively manage tasks, coordinate team work and have knowledge of the regulations regarding temporary work in the country, this job is for you. Check below what we offer and what we expect in this position.

Rolul în cadrul organizației:
Datorită dezvoltării dinamice a companiei, suntem în căutarea unui Project Manager care să se alăture echipei noastre și care va fi responsabil de toate aspectele legate de lansarea sucursalei Agenției de Muncă Temporară în România și de procesul de recrutare a angajaților. În calitate de Project Manager, această persoană va fi responsabilă de crearea unei echipe și de dezvoltarea proceselor, procedurilor și principiilor de funcționare a sucursalei agenției, în conformitate cu reglementările legale în vigoare. În viitor, activitatea în această poziție va implica gestionarea unei echipe subordonate de angajați care își desfășoară activitatea în România. Dacă ești o persoană care poate gestiona eficient sarcini, coordona munca în echipă și are cunoștințe despre reglementările privind munca temporară în țară, acest post este pentru tine. Verificați mai jos ce oferim și ce așteptăm de la acest post.

Tasks:
• Planning and monitoring project progress
• Project budget management
• Solve problems and avoid delays
• Creating reports and documentation for the company's Management Board
• Communication with customers and suppliers
• Organizing meetings and project presentations

Sarcini:
- Planificarea și monitorizarea progresului proiectului
- Gestionarea bugetului proiectului
- Rezolvarea problemelor și evitarea întârzierilor
- Crearea de rapoarte și documentație pentru consiliul de administrație al companiei
- Comunicarea cu clienții și furnizorii
- Organizarea de întâlniri și prezentări de proiecte

This is what we offer
  • Professional development opportunities (training, trade fairs)
  • Working in a close-knit, experienced and dynamic team
  • Benefits
  • integration meetings
  • Business phone for private use
  • 3. Company car for private use

    Acesta este ceea ce oferim
    1. Oportunități de dezvoltare profesională (formare, târguri)
    1. Lucrul într-o echipă unită, experimentată și dinamică

    Beneficii
    1. întâlniri de integrare
    2. Telefon de serviciu pentru uz privat
    3. Mașină de serviciu pentru uz privat

    Smart Work Group is one of the fastest-growing companies in the job placement sector. Thanks to the systematic expansion of our reach, our offices are present not only in Poland, but also in 20 other countries such as Ukraine, Georgia, Moldova, the Czech Republic, Slovakia, Hungary, Romania, Azerbaijan, Uzbekistan, Kazakhstan and Germany. The Smart Work Group also sources workers from further afield, including Nepal and Bangladesh. Smart Work focuses on meeting the needs and expectations of even the most demanding Business Partners. The group's services are used by listed companies, large multinationals, as well as smaller companies in the SME sector. Smart Work carries out orders and assignments for Polish and foreign clients, operating under the highest ethical and business standards.
    We are a Forbes Diamond winner in 2021, 2022 and 2023.

    Smart Work Group este una dintre companiile cu cea mai rapidă creștere din sectorul plasării forței de muncă. Datorită extinderii sistematice, birourile noastre sunt prezente nu numai în Polonia, ci și în alte 20 de țări precum Ucraina, Georgia, Moldova, Republica Cehă, Slovacia, Ungaria, România, Azerbaidjan, Uzbekistan, Kazahstan și Germania. Grupul Smart Work recrutează, de asemenea, lucrători din țări mai îndepărtate, inclusiv Nepal și Bangladesh. Smart Work se concentrează pe satisfacerea nevoilor și așteptărilor celor mai exigenți parteneri de afaceri. Serviciile grupului sunt utilizate de companii cotate la bursă, multinaționale mari, precum și de companii mai mici din sectorul IMM-urilor. Smart Work realizează comenzi și misiuni pentru clienți polonezi și străini, operând în conformitate cu cele mai înalte standarde etice și de afaceri.
    Suntem un câștigător Forbes Diamonds în 2021, 2022 și 2023.

    Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 18 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024