Gratis

Project Manager

Sc Vibroblast Srl

Candidatul Ideal

Ești o persoană ambițioasă, dornică să preiei provocări și să coordonezi proiecte complexe în industria finisărilor de suprafețe? Alătură-te echipei noastre de profesioniști din România!

Candidatul ideal:
  • Ai o prezență plăcută și profesionistă care inspiră încredere.
  • Ai studii superioare tehnice care îți oferă o bază solidă pentru succes.
  • Experiența în vânzări de utilaje industriale sau vânzări consultative este un avantaj, dar nu un criteriu eliminatoriu.
  • Excelezi în comunicare și negociere, reușind să creezi parteneriate de durată.
  • Ești o persoană responsabilă, proactivă și sociabilă, cu un focus clar pe obținerea de rezultate.
  • Ai cunoștințe tehnice solide în domeniul mecanic și ești mereu deschis să înveți și să oferi suport tehnic.
  • Înțelegi și asimilezi rapid procesele tehnologice și fizice din industrie.
  • Ești organizat și ai capacitatea de a-ți gestiona activitatea în mod autonom.
  • ⚠ Deții carnet de conducere categoria B (obligatoriu).
  • Ești dispus să călătorești în zona alocată și dincolo de aceasta, atunci când situația o cere.
  • Comunici fluent în limba engleză la nivel conversațional și tehnic; cunoștințele de italiană și/sau germană reprezintă un plus apreciat.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Explorezi activ piața, extinzi portofoliul de clienți și consolidezi relațiile cu partenerii existenți.
  • Promovezi și vinzi cu succes ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄utilaje industriale, piese de schimb și consumabile, oferind soluții personalizate pentru fiecare client.
  • Coordonezi proiecte de la A la Z, asigurând implementarea eficientă a echipamentelor industriale conform cerințelor tehnice.
  • Oferi consultanță tehnică de încredere și participi activ la instalarea și verificarea echipamentelor, pentru a garanta funcționarea lor optimă.

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv: 4500-7000 RON net + comision în funcție de performanță.
  • Program flexibil care îți permite să îți gestionezi eficient activitatea.
  • Oportunități reale de creștere profesională și personală, într-o echipă de experți cu vastă experiență în domeniu.
  • Traininguri specializate în tehnică și vânzări, pentru a deveni cel mai bun în ceea ce faci.
  • Beneficii suplimentare: mașină, laptop și telefon de serviciu pentru a-ți susține activitatea zilnică.
  • Pensie privată Pilonul III și asigurare medicală privată, pentru a-ți oferi siguranța și liniștea de care ai nevoie pe termen lung.

Dacă te regăsești în descriere, abia așteptăm să te cunoaștem!

⚠ CV-urile se pot trimite și pe: office@vibroblast.ro ⚠

Vibroblast este mai mult decât o companie - suntem o echipă de profesioniști pasionați care transformă provocările în soluții de top în finisarea de suprafețe. Fiecare proiect, de la cel mai mic la cel mai mare, beneficiază de dedicarea și expertiza noastră, și acum căutăm să extindem această familie.

Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024