Gratis

PROJECT MANAGER

URBIO
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare tehnice, un plus pentru studii superioare în domeniul Electronică:
Experiența pe execuția și implementarea proiectelor din industria electronicii reprezintă un plus;
Foarte bune abilități de comunicare, planificare, organizare, muncă în echipă;
Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu;
Persoană rațională, cu simț de răspundere, cu capacitate de asumare și gestionare a resurselor;
Capacitate de prioritizare a sarcinilor ce decurg din planificarea unui proiect;
Deținerea unei autorizații ANRE- reprezintă un plus.

Descrierea jobului

Planificarea și managementul tuturor activităților, acțiunilor și resurselor necesare în implementarea proiectelor;
Îndeplinirea obiectivelor interne și contractuale în relația cu ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀compania și clientul beneficiar;
Menținerea corectitudinii informațiilor din departamentele interne implicate în procesul de implementare a proiectelor;
Responsabil de obținerea documentației tehnice a proiectelor;
Stabilirea, planificarea și lansarea comenzilor de materiale și echipamente pe partea de montaj, cu subcontractorul;
Asigurarea calitatii lucrarilor executate, respectand termenele si bugetul;
Negocierea contractelor cu subcontractorii proiectelor;
Supervizarea activității și asigurarea suportului pe durata instalării precum și la recepția lucrărilor;
Selecția comună a parteneriatelor rezonabile cu subcontractanții și furnizorii.

Rasplatim cu drag eficienta, implicarea si ne dorim pentru angajatii nostri sa gaseasca usor un echilibru intre viata personala si cea profesionala. Oferim perspective de dezvoltare intr-un mediu de lucru sigur si dinamic:

Pachet salarial motivant, corelat cu experiența și expertiza candidatului;
Tichete de masă;
Prime cu ocazia sărbatorilor de Paște și Crăciun;
Asigurare medicală privată;
Posibilități multiple de învățare și dezvoltare în cadul companiei.

Urbio este liderul pieței de iluminat stradal inteligent din România și producător de soluții hardware și software pentru Smart City. Dezvoltăm tehnologii inovatoare care transformă orașele în medii moderne, sustenabile și conectate.

Echipa noastră este formată din profesioniști pasionați și creativi, care lucrează împreună pentru a aduce inovație în mediul urban și a contribui la dezvoltarea comunităților. La Urbio, valorizăm colaborarea, creativitatea și dorința de a face orașele mai inteligente și mai eficiente.

Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024