Gratis

Project Manager Online (office-based in Oradea)

Publi24 DIGITAL SRL

Candidatul Ideal

• Cu reședința în Oradea - job 100% office-based
- Pasiune pentru crearea de site-uri web și dezvoltarea de proiecte online
- Foarte bune abilitati de comunicare orala si scrisa
- Experiență cu: tehnici si instrumente de management de proiect, managementul resurselor, software de management de proiect
- Cunostinte web principii de baza
- Cunostine Google Analytics, Google AdWords

Descrierea jobului

- Activitatea se va desfasura in mod exclusiv la sediul companiei in Oradea
- Gestioneaza mai multe proiecte online in ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄acelasi timp
- Planifica si implementeaza mai multe site-uri si alte proiecte de marketing
- Defineste scopul proiectelor, obiectivele si rezultatele preconizate
- Gestioneaza bugetul proiectelor si alocarea resurselor
- Asigura suport pentru echipa de dezvoltare
- Asigura calitatea site-urilor
- Administreaza pagini web
- Adauga si prelucreaza continut (text, imagini)

Publi24 Group face parte din trustul media Russmedia din Austria care desfășoară activități în România, Austria, Germania și Ungaria.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024