Gratis

Project manager instalatii sanitare , HVAC si electrice

BK TECHNIK SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare tehnice - absolvent Instalatii pentru constructii;
  • Cunostinte utilizare AutoCAD – citire si interpretare planuri si scheme tehnice;
  • Utilizator al pachetului MS Office (Excel, Word, Outlook);
  • Experienţă de minim 2 ani în coordonarea lucrărilor de executie a instalatiilor sanitare, HVAC, electrice, stingere incendiu
  • Limba engleza – nivel mediu;
  • Responsabil, determinat, cu excelente aptitudini organizatorice;
  • Capabil sa controleze si sa motiveze echipa, sa rezolve probleme si sa ofere solutii adaptate situatiei;
  • Disponibilitate pentru deplasari in perioadele in care proiectele vor fi in afara Bucurestiului;

Descrierea jobului

  • Planifica si coordoneaza in santier lucrarile de instalatii (sanitare, HVAC, electrice) in conformitate cu graficul si documentaţia tehnica de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄executie;
  • Gestioneaza eficient resursele umane şi materiale pentru finalizarea lucrărilor la termenele stabilite, si incadrarea în bugetul si parametrii calitativi ai proiectului
  • Transmite comenzile interne de aprovizionare conform graficului de executie si se asigura ca materialele vor fi livrate in santier in cantitatile comandate si la timp;
  • Pastreaza evidenta lucrarilor, intocmeste situatiile de lucrari şi realizeaza demersurile necesare pentru aprobarea acestora de către beneficiar;
  • Asigura mijloacele necesare desfasurarii in condiţii optime a activitatii in santier (materiale, scule, unelte, echipamente);
  • Verifica utilizarea resurselor materiale in santier, respectarea tehnologiilor de lucru si calitatea lucrarilor prestate;
  • Participa la sedintele de santier si ia decizii pentru bunul mers al lucrarilor ;
  • Impune si verifica respectarea regulilor de sanatate si securitate in munca
  • Respecta incadrarea in termenele de finalizare ale lucrarilor si in bugetul alocat
  • Gestioneaza parasirea santierului, returul materialelor neutilizate si inlaturarea tuturor deseurilor generate de activitatea de executie;

Suntem o companie specializată în execuția de instalații electrice și mecanice, precum și în oferirea de soluții pentru mentenanța tehnică a clădirilor. Cu o prezență de peste 21 ani pe piața din România, ne-am desfasurat activitatea în această perioadă atât ca antreprenor general de instalații cat si contractor pentru proiectare si executie instalații electrice, reușind prin proiectele realizate să ne creem o poziție solidă și un nume pe piața de profil.
Investim în mod constant în perfecționarea profesională a angajaților noștri, în tehnologii actuale și echipamente moderne pentru a putea oferi clienților noștri servicii de calitate certificată, bazate pe soluții inovatoare, integritate și profesionalism. Cunoștințele și abilitățile întregii echipe BK Technik sunt fundamentul şi garanţia satisfacţiei clienţilor noştri. Dedicarea inginerilor BK Technik asigură oferirea de soluţii optime sub raportul eficienţei costurilor, al confortului şi siguranţei lor

Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024