Gratis

Proiectare si astenta tehnica in constructii

BENE CONSULTANTA&PROIECTARE S.R.L.

Candidatul Ideal

Absolvent al facultății de Construcții, specializare Inginerie Civilă sau CFDP, cu experiență în proiectare și/sau pe șantier minim 10 ani, carnet de șofer categoria B și dispus să se deplaseze pe teren cu mașina de servici. Cunoștițe solide de operare programe CAD (AutoCAD), bonus programe de calcul structural (AXIS, SAP 2000, ALLPLAN) sau proiectare drumuri (AutoCAD CIVIL 3D, CSD).

Descrierea jobului

- prezența 8 ore/zi la organizarea de șantier (birou) pentru asistență tehnică, ca reprezentant al proiectantului ;
- comunicarea cu ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁ingineri responsabili de execuție și cu proiectantul, direct pe șantier și prin email;
- verificare și înțelegere planșe proiect;
- participarea la Faza Determinante, Procese Verbale, vizite de lucru pe șantier;
- muncă la birou și ocazional de acasă în proiectare

Birou de proiectare în domeniile Căi Ferate, Drumuri și Poduri, cu o existență de aproape 2 ani. Căutăm ingineri absolvenți ai unei facultăți de Construcții, specializările Căi Ferate, Drumuri și Poduri sau Construcții Civile, cunoștințe bune de desenare CAD, permis de conducere categoria B, experiență similară în proiectarea de Căi Ferate, Drumuri și Poduri sau Construcții Civile fiind un avantaj.

Publicat 24 Iul. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 23 Aug. 2024