Gratis

Proiectant mobilier

Constructmob Servicii Management S.R.L.

Candidatul Ideal

· studii superioare (obligatoriu in arhitectura/ design interior/ proiectarea de mobilier);
· cunosterea avansata a unui soft CAD - preferabil Archicad, Autocad, Rhino, Sketchup.
· cunoastere Microsoft OFFICE, Photoshop
· avantaj - experienta in proiectare mobilier sau design interior;
- experienta in operarea CNC
· cunostinte legate de tipurile de materiale folosite in industria mobilierului- in principal PAL, MDF, structuri metalice, materiale compozite
· capacitate de comunicare, organizare si lucru in echipa;
· abilitati de relationare si flexibilitate in abordarea problemelor;
· eficientizarea timpului de lucru si respectarea termenelor
· inventivitate, creativitate, simt spatial, precizie, capacitate de invatare;

Punct de lucru: Splaiul Unirii 1C, Popești-Leordeni
Program de lucru: L-V 8:00-17:00
Data incepere: oricand
Perioada contractuala: 2 luni de proba
Salariu : se va negocia in urma interviului

Descrierea jobului

· identifica in detaliu nevoile si consiliaza clientii in ceea ce priveste amenajarea cu mobilier sau amenajarea unui spatiu in ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀functie de cerinte.
· concepe in format 3D(randari) proiectele de mobilier pe baza discutiilor cu clientii;
· identifica si propune accesoriile pentru mobilier.
· realizeaza randari cu produsele, materialele si finisajele alese cand este cazul;
· prezinta clientului proiectul;
· realizeaza oferta de pret si o transmite clientului
· avantaj - abilitatea de a castiga orice client si negociere unor termene favorabile pentru ambele parti
· finalizeaza proiectele in baza masuratorilor si necesitatilor clientilor cu definirea detaliilor si informeaza clientul cu privire la modificarile aparute;
· relationeaza cu departamentul de proiectare si lansare in productie, privind proiectul, executia si finalizarea lui;
· pastreaza confidentialitatea informatiilor, proiectelor si documentelor legate de firma;
· studierea in permanenta a noutatilor din domeni

Căutaţi un mobilier clasic, modern, rustic sau natural creat conform noilor tendinţe? Noi suntem aici oferindu-vă soluţii viabile pentru ambientarea casei şi a biroului dumneavoastră într-o manieră caracterizată de profesionalism şi seriozitate. Armonia şi echilibrul dintre modul de lucru, implicarea unor designeri de specialitate, precum şi recurgerea la materiale adecvate utilizate în realizarea produselor noastre sunt câteva dintre atuurile care ne recomandă. Raportul dintre calitate şi preţul performant pe care îl propunem cilenţilor noştri fac echipa CONSTRUCTMOB una dintre cele mai eligibile de pe piaţă. Pentru a veni în întâmpinarea clienţilor noştri oferim asistenţă în montare mobilierului, în alegerea materialelor şi transport gratuit.

Puteţi beneficia cu încredere de profesionalismul echipei noastre, al carei angajament este să vă acorde întreaga atenţie pentru realizarea mobilierului personalizat care să vă reprezinte cel mai bine.

Aceasta este misiunea pe care ne-o asumăm.

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024