Gratis

Proiectant mobilier / Design mobila

RUSPINHOME SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Cautam o persoana cu viziune in domeniului designului de mobilier.
- Candidatul ideal ar trebui sa cunoasca obligatoriu 3DMax si Autocad.
- Experienta in domeniu design mobilier reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
- abilitati de comunicare cu clienţii
- conceperea proiectelor de mobilier
- efectuarea măsurărilor
- pregătirea documentaţiei pentru fabrica ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄(desene tehnice, schițe etc.)
- colaborarea cu fabrica

Ruspin este un lider in producerea a usilor si a mobilierului de calitate, cu o experinta de peste 15 ani. Compania lucreaza cu cele mai noi si performante tehnologii in industria usilor si mobilierului avand propria fabrica de producere. RuspinHome ofera pe langa usi din lemn masiv, mobila personalizata conform cerintelor fiecarui client. Fiecare proiect este unic si irepetabil. Diversitatea de materiale, cum ar fi lemnul masiv, MDF vopsit, pal melaminat, MDF furniruit, si o gama larga de culori (doua mii de nuante pentru fatadele de mobilier si usile vopsite), de decoruri din lemn, a vitraliilor personalizate prin gravura si polimer, fac posibila realizarea oricarui proiect .
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024