Gratis

Proiectant drumuri si poduri

Like Project S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Sa dețină competente în operarea softurilor MS Office și a aplicațiilor CAD;
  • Abilitate în elaborarea și detalierea partilor desenate si partilor scrise;
  • Experiență pe un post similar, constituie un avantaj;
  • Modelarea proiectului cu ajutorul aplicațiilor tip dedicate, constituie un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B, constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Scopul general al postului
  • Desfasurarea procesului de proiectare si asistenta tehnica a lucrărilor de investiţie în domeniul infrastructurii de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈transport (Drumuri, Poduri si Cai Ferate).

Obiectivele postului
  • Elaborarea componentelor tehnice ale proiectelor;
  • Întocmirea planurilor de execuţie, detaliu, montaj;
  • Întocmirea pieselor scrise şi a graficelor de execuţie;
  • Răspunde de respectarea procedurilor de lucru generale specifice societăţii (programul de lucru, punctualitatea în întocmirea şi predarea rapoartelor).
  • Verificarea şi urmărirea execuţiei lucrărilor din partea proiectantului;

Beneficii:
  • bonusuri in functie de performante.
  • contract de munca perioada nedeterminata.
  • asigurare medicala privata.
  • asigurare masina de serviciu.
  • posibilitatea de a lucra remote.

LIKE PROJECT este o companie cu capital romanesc, infiintata in anul 2015, avand un concept bazat pe ideea de a oferi servicii de proiectare, consultanta si asistenta tehnica, dirigentie de santier, in domeniul lucrarilor de Drumuri, Poduri si Cai Ferate, Constructii Civile, Lucrari Edilitare.

LIKE PROJECT este o companie CERTIFICATA in:
- sistemul de management al calităţii (ISO 9001);
- sistemul de management de mediu (ISO 14001);
- sistemul de management al sănătăţii şi securităţii ocupaţionale (OHSAS 18001).

Principalul obiectiv al nostru este satisfactia clientilor, astfel incat sa fie recunoscut ca unul dintre cei mai buni furnizori de solutii tehnice si financiare in domeniu.

LIKE PROJECT lucreaza direct cu toti clientii, asigurand prin profesionalismul personalului o imbunatatire continua si un nivel ridicat in satisfacerea nevoilor clientilor. Profesionalismul, experienta si buna reputatie reprezinta cartea noastra de vizita pe care o oferim partenerilor de afaceri actuali si viitori. Astfel, punem la dispozitia clientilor nostii o echipa de specialisti alcatuita atat din membrii cu peste 10 ani de experienta cat şi cu verificatori si experti atestati si recunoscuti in Romania.
Folosim cele mai noi şi performante programe cum ar fi: Civil Site Design, Canalizare 2019, AquaCad 2019, Office, Geo-Slope, s.a.m.d. iar durata de elaborare a unui proiect este în stransă legătura cu performanţa acestora.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024