Gratis

Programator web / web developer

SC ROCOM IT SERVICES SRL

Candidatul Ideal

Ești pasionat de programare, ai experiență și vrei să poți încerca și ceva nou? Hai în echipa noastră!
- Cunostinte Programare Entry-Level PHP/MySQL/HTML
- Gestionare cPanel
- Creare si administrare site-uri Platforma Wordpress - Experienta Nivel Senior
- Capacitatea si dorinta de a asimila noi cunostinte;
- Intelegerea si aplicarea principiilor de securizare pentru sistemele informatice.
- Atitudine pozitivă
- Management de proiect
- Respectare deadline-uri
- Atenție concentrată și distributivă
- Ordine în lucru
- Lucrul în echipă
- Limba engleza nivel mediu/avansat
- Nu trebuie sa ai studii finalizate in domeniu, ne intereseaza talentul si cunostintele sunt cele care te recomanda.
Reprezinta un plus
- Abilitati creative si cunostiinte avansate de Photoshop
- Cunostiinte de SEO onpage / offpage

Descrierea jobului

Activitatile curente includ atat partea de programare, administrare site-uri web si aplicatii, servicii gazduire, cat si ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀administrarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈echipamentelor IT, a Sistemelor de Operare Microsoft, retelelor informatice pentru clientii companiei, preventia aparitiei disfunctionalitatilor, rezolvarea incidentelor semnalate precum si documentarea actiunilor efectuate.
Sunt necesare abilitati de comunicare cu restul echipei dar in mod special cu clientii, capacitatea de a lucra individual/in echipa, perseverenta in atingerea obiectivelor propuse, spirit de organizare al activitatii proprii.

Beneficii:
- Salariu motivant (în funcție de cunoștinte și experiență);
- Telefon;
- Laptop;
- Bonuri de masa;
- Stabilitate, mediu de lucru plăcut, atmosferă relaxată;
- Bonusuri anuale si de performanță
De când avem nevoie?
Cât mai repede.Descrierea companiei

Ne adresam companiilor ce nu au departament IT ori au unul foarte solicitat si vor sa externalizeze o parte din sarcinile departamentului IT.
Beneficiind de o experienta de peste 19 ani pe piata IT&C din Romania oferim consultanta completa pentru zona de online precum si proiectarea, achizitionarea, instalarea, configurarea si utilizarea echipamentelor hardware si a solutiilor software.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024