Gratis

Profesori de limba engleză, română, matematică și chimie

Unirea Corporate Education
9 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este necesar să dețină cunoștințe solide de limba engleză și/sau spaniolă, franceză, germană (nivel C1/C2), precum și, de preferat, experiență în predarea acestor limbi strâine. Pentru disciplina matematică și limba română, candidații trebuie să fie absolvenți ai studiilor universitare de profil.

De asemenea, căutăm colegi care:

• să fie absolvenți ai Facultății de Litere (obligatoriu), cu modul pedagogic sau să dețină atestat de formator;

• să fie absolvenți ai Facultății de Matematică;

• să fie absolvenți ai Facultății de Chimie;

• să demonstreze seriozitate, profesionalism, spirit de echipă și inițiativă.

Descrierea jobului

Te invităm să te alături echipei noastre ca profesor de limba engleză, germană, franceză sau spaniolă, predând cursuri online dedicate ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈atât grupelor de adulți, cât și adolescenților.

De asemenea, căutăm profesori meditatori pentru disciplinele limba română, matematică și chimie, dornici să sprijine elevii în pregătirea lor academică.

Dacă ești pasionat de educație și îți dorești să lucrezi într-un mediu flexibil și dinamic, te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități:
- Predarea cursurilor în conformitate cu procedurile noastre interne;
- Monitorizarea progresului cursanților pentru a le asigura atingerea obiectivelor de învățare;
- Evaluarea periodică și oferirea de feedback clar și structurat;
- Toată activitatea se desfășoară remote, oferindu-ți flexibilitate și confort.

Ce îți oferim:
- Program flexibil, adaptat nevoilor tale;
- Posibilitatea de a lucra part-time;
- Salariu/venit atractiv;
- Un mediu de lucru plăcut și sprijin continuu;
- Materiale didactice.

Vă rugăm să ne trimiteți CV-urile dumneavoastră la adresa de email: office@centrulunirea.ro sau la numărul de WhatsApp: 0755 899 740.

Așteptăm cu mare drag să te cunoaștem și să construim împreună un parcurs educațional de succes! 😊

Descrierea companiei

CENTRUL EDUCAȚIONAL UNIREA

Centrul nostru vă așteaptă cu o ofertă educațională de excepție, diversificată și de înaltă calitate, care respectă cele mai riguroase standarde naționale și internaționale. Ne axăm pe calitate, nu pe cantitate; de aceea, programele noastre de învățare sunt concepute pentru a răspunde nevoilor fiecărui cursant.

Suntem o echipă de profesori puternic motivați și dedicați, iar longevitatea centrului nostru se datorează inovației continue și progresului. O companie care învață să se adapteze la nevoile pieței, prin inovație, evită riscurile unui potențial declin.

www.centrulunirea.ro
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024