Gratis

Production Cost Controller

MORAD FOODS

Candidatul Ideal

Experiență în controlul costurilor, de preferință în producție
Licență în finanțe, contabilitate, management al ospitalității sau un domeniu conex
Experiență dovedită în controlul costurilor, de preferință în industria alimentară
Abilități analitice puternice și atenție la detalii
Cunoștințe în software-ul de gestionare a stocurilor și Microsoft Office, în special Excel
Excelente abilități de comunicare și interpersonale
Abilitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene strânse

Descrierea jobului

Analizați consumul de alimente și datele de cost pentru a identifica tendințele și variațiile
Implementați măsuri de economisire a ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈costurilor fără a compromite calitatea
Calcularea costurilor după revizuirea randamentelor și rețetelor
Analizați și rectificați diferența dintre costul real și teoretic
Asistati la intocmirea bugetelor si previziunilor.
Furnizați rapoarte detaliate despre performanța costurilor, inclusiv rapoarte lunare și anuale ale costurilor.
Controller de inventar, sistem de inventariere.

MORAD FOODS reunește sub umbrela sa 4 branduri consacrate în România: Mandy Foods, Răsfăț de la Mărioara, Bunătăți de Topoloveni și Spring sauce.

Toate brandurile MORAD FOODS reprezintă companii producătoare în industria alimentară cu tradiție îndelungată, orientate spre tehnologie inovatoare, calitate și pasiune pentru gustul bun.

Performanța este posibilă datorită unei echipe consolidate și dedicate, care înțelege că succesul companiei unde activează este strâns legat de succesul profesional și satisfacția personală.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024