Gratis

Product Quality Coordinator

BARNETT MCCALL RECRUITMENT SRL

Candidatul Ideal

Grafton România recrutează Product Quality Coordinator pentru partenerul său din București.

Cerințe:
  • Studii superioare de preferat în domeniile: aeronautică/mecanică și robotică/TCM – ING. AVIAȚIE, specializare “Sisteme de propulsie";
  • Experiență de minim 5-7 ani în activități de: control static al produselor; analiza sistemelor de măsură; FAI/ PPAP;
  • Cunoștințe solide de desen tehnic;
  • Experiență în coordonarea de echipe;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat;
  • Cunoașterea principiilor 5Why/ 8D/ Lean Six Sigma.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Asigură planificarea și controlul conformității/navigabilității produselor fabricate sau reparate în cadrul companiei;
  • Asigură creșterea satisfacției clienților organizației cu ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈privire la calitatea produselor livrate;
  • Asigură reprezentarea intereselor organizației cu privire la calitatea produselor companiei;
  • Asigură informarea managementului cu privire la eficiența și eficacitatea activității;
  • Asigură organizarea și conducerea activității;
  • Coordonează activitatea de control piese/produse;
  • Asigură managementul reclamațiilor/sesizărilor;
  • Propuneri pentru îmbunătățirea continuă a proceselor;
  • Realizează întocmire/modificare/actulizare procedure de asigurarea calității în ceea ce privește controlul.

Beneficii:
  • Bonus anual;
  • Prime de Paște și Crăciun;
  • Tichete de masă;
  • Asigurare medicală;
  • Decontare transport.

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfill our professional goals and deliver.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024