Gratis

Procesator comenzi si vanzari online

evoMAG.ro

Candidatul Ideal

- ambitie, capacitate de automotivare;
- gandire logica, structurata, usurinta in a acumula noi cunostinte de factura tehnica, spontaneitate;
- asimilarea cu usurinta a noutatilor din domeniu;
- orientare spre construirea unei cariere in domeniul Client-Service;
- atitudine pozitiva;
- orientare spre clienti. Identificarea usoara a nevoilor si cererilor clientilor;
- operarea programelor din suita Microsoft Office;

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor facute prin intermediul magazinului online;
- urmarirea comenzilor clientilor si finalizarea acestora;
- facturarea produselor clientilor;
- ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂preluarea comenzilor primite de la clienti ( mail / telefonic);
- urmarirea comenzilor clientilor, operarea si procesarea acestora in vederea finalizarii corespunzatoare;
- furnizarea informatiilor despre produsele disponibile, stocuri;
- oferirea catre client a serviciilor de consultanta pentru achizitionarea produselor companiei;
- convingerea clientilor sa achizitioneze o gama mai larga de produse oferite de catre magazin;
- colaborarea cu departamentul tehnic, redirectionarea clientilor care solicita informatii de natura tehnica catre departamentul tehnic in vederea optimizarii si eficientizarii activitatilor specifice de vanzare;
- participarea la cursuri si traininguri;

Oferta (bonusuri, beneficii):
- bonus variabil din din vanzarile realizate(se acorda de la minim 50%);

- bonuri de masa;
- prima de sfarsit de an in functie de rezultate
- prima de Pasti
- voucher de ziua angajatului
- tembuildinguri

Suntem echipa care administreaza de 19 ani site-ul de comert electronic www.evoMAG.ro care are in acest moment peste 120.000 produse active din domeniul IT&C, Telecomunicatii si FMCG.

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).

In acest moment site-ul este vizitat zilnic de peste 50.000 de persoane iar baza de date numara peste 160.000 de conturi active.

Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024