Gratis

Procesare comenzi si gestiune depozit FILTRO

PureTECH Solutions S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un coleg serios, organizat si cu initiativa pentru a ajuta la gestionarea comenzilor din depozitul magazinului online FILTRO.

Descrierea jobului

Esti potrivit pentru noi daca ai:
  • pricepere in ambalarea obiectelor fara ca acestea sa fie deteriorate pe curier.
  • cunostinte ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄medii de utilizare a programelor Office Excel, Office Word
  • experienta de lucru cu platforme eCommerce, ca sa preiei comenzile
  • capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor de munca
  • esti pasionat de apa si ai cunostinte generale de modalitatile de filtrare existente
  • permis de conducere categoria B
  • atitudine pozitiva, esti calm si rabdator
Mare parte din responsabilitatile tale vor fi:
  • Procesarea si monitorizarea comenzilor online, din showroom sau depozit
  • Pregatirea si expedierea coletelor prin firmele de curierat
  • Vei oferi suport clientilor pentru comenzile expediate
  • Gestionezi stocul de produse.
  • Aprovizionezi Showroom-ul cu produse de la depozit.
Beneficiile pe care ti le oferim:
  • Bani in functie de expedienta si determinare.
  • Program de lucru flexibil (nu se lucreaza peste program si nici in weekend).
  • Mediu de lucru placut si accesibil.
  • Potential de dezvoltare personala.
  • Depozitul si Showroom-ul sunt la 5 minute distanta intre ele (Zona Militari)

Descrierea companiei

Ce ofera FILTRO?

FILTRO este un magazin online care caută, selectează și comercializează cele mai bune sisteme de filtrare, purificare si tratare a apei. Prin cele mai bune înțelegem raport calitate-preț, deoarece noi considerăm că toți românii merită acces la apă mai curată. Sistemele noastre au in componenta lor materiale filtrante verificate si aprobate de către NSF și WRAS - instituții independente. Oferim, de asemenea, tot ce înseamnă consumabile și țintim către o experiență a consumatorului la nivel înalt. Suntem inspirați de companii mari precum Amazon și căutăm mereu soluții de inovare și ușurare a experienței tale cu sistemele de filtrare. Ne propunem să oferim tot suportul necesar ca tu și familia ta să faceți trecerea la o apă mai curată și la o viață mai curată.

De ce sa ai incredere in FILTRO?

Curatoriat: Pentru ca avem un curatoriat inteligent de produse - stim ce sa alegem pentru tine dintro gama larga de filtre de apa. Le testam noi pe toate, ca tu sa ai acces la cele mai bune. Familie: Pentru ca suntem un business de familie si stim ce conteaza pentru tine. Si noi folosim propriile filtre acasa si intelegem ce inseamna sa ai grija de cei dragi. Suport: Pentru ca oferim un customer support dedicat si eficient - stim cum sa te ajutam si sa gasim solutiile optime pentru tine. Suntem prompti, iar echipa noastra este prietenoasa. eCommerce: Pentru ca iti oferim o experienta digitala completa - ne pricepem la e-commerce. Facem asta de mult ani si stim cum sa iti salvam timp, nervi si bani. Avem o echipa cu experienta tehnica solida in dezvoltare web.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024