Gratis

Pizzar - Gradina Floreasca

Scala Events S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Apreciem urmatoarele calitati:

-capacitatea de integrare rapida in echipa
-atentia sporita la curatenie
-respectarea retetelor si adaptarea la meniu nou
-experienta in domeniu
-profesionalism la locul de munca

Descrierea jobului

Gradina Floreasca angajeaza pizzar pe sectia de pizza,
Responsabilitati: respectarea retetelor, pastrarea normelor de igiena conform planului HACCP, respectarea programului ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀de lucru, seriozitate si adaptabilitate.

Beneficii: contract de munca, echipa tanara, program flexibil.

Gradina Floreasca activeaza in domeniul HORECA de 8 ani. Dispunem de doua sali de evenimente, gradina de vara, piscina, restaurant.

Spatiul se afla in cartierul Floreasca, zona verde.

Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 14 Aug. 2024 Expiră 16 Aug. 2024