Gratis

Picker / Lucrator in depozit

RIAI STANDARD S.R.L.

Candidatul Ideal

Paiso te invită să te alături unei echipe pasionate de parfumuri și curățenie!

Suntem Paiso, un brand românesc care oferă soluții inovatoare pentru îngrijirea hainelor, locuinței și spațiului tău, toate create cu pasiune și atenție la detalii. Într-un domeniu unde prospețimea și calitatea sunt esențiale, am crescut rapid și continuăm să ne extindem, mereu ghidați de dorința de a aduce cele mai bune produse pe piața din România.

La Paiso, credem că oamenii noștri sunt inima succesului nostru. Fiecare angajat este o piesă esențială în construirea unui brand de încredere. De aceea, investim în dezvoltarea personală și profesională, oferind oportunități de creștere și o carieră construită pe valori solide. Apreciem inițiativa și entuziasmul, oferindu-ți mediul potrivit pentru a-ți dezvolta abilitățile și pentru a contribui la succesul nostru. Ne mândrim cu faptul că la Paiso diversitatea este un atu, iar orientarea noastră către excelență ne ajută să oferim clienților servicii și produse care fac diferența.

Ești gata să faci parte dintr-o echipă unită și motivată? Alătură-te nouă!

Candidatul ideal

Ce căutăm:

Experiență în depozit de minim 1 an (ambalare, manipulare, gestionare colete, organizare marfă pe raft, inventariere, recepție marfă);
Disponibilitate pentru un efort fizic moderat;
Atenție la detalii și abilități de selectare precisă a produselor din comenzi;
Dorință de a învăța, responsabilitate și o atitudine proactivă;
Experiența anterioară în domeniu este un avantaj;
Capacități excelente de organizare, comunicare și muncă în echipă.

Dacă ești orientat spre perfecționare și cauți un loc unde să-ți valorifici abilitățile, Paiso este locul potrivit pentru tine!

Descrierea jobului

Descrierea jobului la Paiso

Responsabilități:
  • Descarcarea și încărcarea mărfurilor în diverse mijloace de transport;
  • Sortarea și împachetarea mărfurilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀pe palet și infolierea lor;
  • Manipularea corectă și sigură a mărfurilor;
  • Pregătirea comenzilor pentru livrare: preluarea și împachetarea produselor conform comenzilor plasate pe site;
  • Așezarea și organizarea mărfurilor în spațiile special destinate, în funcție de sortimente, manual sau cu ajutorul lizei;
  • Asigurarea ordinii și curățeniei în spațiul de lucru.

Ce îți oferim:
  • Weekend-uri libere și sărbători legale;
  • Sporuri salariale atractive, bonusuri și prime ocazionale;
  • Un mediu de lucru plăcut și colaborativ;
  • Suport din partea întregii echipe;
  • Program de lucru: Luni-Vineri, 9:00-18:00;
  • Salariu competitiv.

Descrierea companiei

Despre Paiso

Paiso este o companie românească înființată în 2022, cu o misiune clară: să aducem în casele tale prospețime și eleganță prin produse de îngrijire de cea mai bună calitate. Pe lângă parfumuri de rufe, ne-am extins portofoliul pentru a include detergenți și balsamuri de rufe, toate dezvoltate cu grijă și pasiune pentru a crea o experiență olfactivă unică.

Fie că ești în căutarea unui parfum de rufe, a unui spray de cameră sau a unui balsam care să îți învăluie hainele în arome deosebite, Paiso îți oferă tot ce ai nevoie pentru a aduce o notă personalizată și sofisticată locuinței tale. Ne dorim să transformăm fiecare spațiu într-un loc care să te reprezinte, prin produse care îmbină armonios calitatea și rafinamentul.
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024