Gratis

Picker Depozit

evoMAG.ro
2 poziții

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii;
- Experienta minim un an in activitati specifice - logistica, distributie produse IT constituie avantaj;
- Cunostinte in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice (home & portable entertainment), electrocasnice constituie avantaj;
- Responsabil;
- Cunostinte minime de calculator(excel, mail, word)
- Abilitati de planificare si organizare;
- Punctual;
- Capacitate de lucru cu termene limita.

Descrierea jobului

Descriere si responsabilitati
- Pregatirea produselor pentru livrare, pregatirea coletelor si a documentelor de transport;
- Aranjarea marfii in depozit ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄in functie de tipul acesteia;
- Satisface in timp util comenzile pentru incarcarea - descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de agenti comerciali sau clienti;
- Sa stranga marfa in baza facturilor;

Beneficii
- Decontare transport
- Bonusuri dupa perioada de proba de 3 luni pt depasire norma de lucru intre 50-300 lei
- Vocher de ziua angajatului;
- Prima de sfarsit de an
- Prima in tichete cadou de Pasti
- Discount la produsele comercializate de companie;
- Teambuilding;
- Contract pe perioada nedeterminata;

Suntem echipa care administreaza de 19 ani site-ul de comert electronic www.evoMAG.ro care are in acest moment peste 140.000 produse active din domeniul IT&C, Telecomunicatii si FMCG.

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).

In acest moment site-ul este vizitat zilnic de peste 30.000 de persoane iar baza de date numara peste 160.000 de conturi active.

Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024