Gratis

Personal tehnic mentenanta spatii comerciale

MAGNOR EXCHANGE S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane adaptabile, care să demonstreze:
  • Experiență în domeniul construcțiilor sau amenajărilor interioare – o cerință esențială;
  • Permis auto categoria B și disponibilitatea de a te deplasa în afara localității de domiciliu;
  • Seriozitate, punctualitate și implicare în muncă;
  • Disponibilitate pentru intervenții tehnice pe timpul nopții, atunci când este necesar;

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei efectua verificări tehnice periodice ale magazinelor companiei
  • Vei remedia defecțiunile constatate și vei efectua mici ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄reparații;;
  • Vei participa la amenajarea spațiilor noi;

Ce îți oferim:
  • Salariu motivant cuprins intre 5.500-7.000 lei;
  • Ore suplimentare plătite;
  • Prime de sărbători 600 lei Paste si 600 lei Craciun;
  • Mașină de serviciu Ford Transit Conect 2023
  • Telefon de serviciu;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Asigurare de viata;
  • Abonament medical la Regina Maria, inclusiv asigurare medicală pentru membrii familiei la prețuri reduse;
  • Prețuri speciale la produsele comercializate în cadrul companiei;
  • Reducere de 15% in magazinele Lensa.
  • Abonament Bookster.

Ocupand primul loc pe Bucuresti pentru profilul nostru de activitate, suntem o companie care detine in prezent o retea de 25 de magazine și deservim comunitați din Bucureşti, Ilfov, Craiova, Sibiu, Braşov, Piatra Neamţ, Focşani, Bacău, Galaţi, Constanţa, Tg. Mureș, Buzău si Ploiești.

Intrucat oamenii sunt ingredientul de succes al companiei noastre , investim resurse considerabile in formarea si dezvoltarea acestora pentru ca suntem #impreuna atunci cand conteaza!

Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024