Gratis

Personal pizzerie / pizzar

EDIMAT SOLUTION S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

-capacitatea de integrare rapida in echipa
-atentia sporita la curatenie
-respectarea retetelor si adaptarea la meniu ︀︂︆︂️️️︀​︄️︃︊​︁︁︎️​︋︃︀︋​︊︆︄︈︃︋︁︂︇︆︊︌nou
-experienta in domeniu
-profesionalism la locul de munca

Descrierea jobului

Căutăm un Pizzar talentat și pasionat, care să se alăture echipei noastre dinamice.
Persoana ideală va avea experiență în prepararea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄pizzei, creativitate în dezvoltarea de noi rețete și dorința de a lucra într-un mediu rapid și orientat către client.

Responsabilitati:

Prepararea și coacerea pizzei conform rețetelor Antica Pizza.
Crearea de noi rețete de pizza.
Asigurarea calității și consistenței produselor.
Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru.
Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.
Colaborarea eficientă cu restul echipei de bucătari și personalul de servire.

Beneficii:
Salariu motivant
Tichete de masa
Program de lucru 2 cu 2 (10:00 - 22:00)

Antica Pizza este locatia de calitate, pe care o alegi de fiecare data cand vrei sa ai o experienta delicioasa, memorabila, care sa se ridice la nivelul asteptarilor tale
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024