Gratis

Personal linie de reconditionare alternatoare

ALTEON PARTS S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana dornica de a invata lucruri noi, care cauta sa isi construiasca o cariera in cadrul companiei noastre.

Descrierea jobului

Angajam personal pentru linie de reconditionare alternatoare

Esti in cautarea unei oportunitati de angajare in domeniul reconditionarii alternatoarelor? Echipa ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁noastra te asteapta sa te alaturi pentru a lucra pe linia de reconditionare a alternatoarelor si a contribui la succesul nostru continuu.

Ce vei face:

Desfaci, cureti si verifici alternatoarele;
Identifici defectele si efectuezi reparatiile necesare;
Asamblezi alternatoarele conform standardelor de calitate;
Testezi functionalitatea alternatoarelor reconditionate;
Colaborezi cu echipa pentru atingerea obiectivelor stabilite.

Ce iti oferim:

Oportunitatea de a te dezvolta profesional intr-un mediu dinamic si stimulant;
Training si suport pentru a-ti perfectiona abilitatile tehnice;
Un pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare;
Un mediu de lucru sigur si respectuos.

Daca esti o persoana harnica, atenta la detalii si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa dedicata, te invitam sa aplici pentru pozitia de personal pentru linia de reconditionare alternatoare. Experienta anterioara in domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie. Vino sa faci parte din echipa noastra si sa contribui la succesul nostru comun!

Compania noastra este una tanara , dar cu planuri mari si perspective frumoase. Faptul ca vei face parte din echipa noastra inca din acest stadiu va fi un avantaj pe termen lung .
Publicat 10 Iul. 2024 Reactualizat 24 Iul. 2024 Expiră 25 Iul. 2024