Gratis

Personal hotelier

GEVCO INVEST S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Îți dorești sa îți dezvolți sau sa iti incepi cariera în domeniul hotelier te anunțăm ca echipa de deschidere a Hotelului Ramada Bucharest Otopeni Airport își cauta coleg(ă):
  • Sef de sala
  • Ospătar
  • Barman
  • Guvernanta

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
  • Cunoștințe operare PC (optional, in functie de pozitie)
  • Aptitudini de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁comunicare
  • Cunoștințe limba engleza (optional, in functie de pozitie)
  • Disponibilitate pentru a lucra în ture
Noi îți oferim, printre altele:
  • Oportunitate de promovare în cariera într- unul din cel mai mare grup hotelier internațional
  • Decont transport sau transport asigurat în funcție de zona de domiciliu al angajatului
  • Tichete de masa sau cantina
  • Abonament servicii medicale

Hotel Ramada by Wyndham Bucharest Otopeni Airport este un lanț hotelier de 4 stele situat în Otopeni, România. Un loc în care oaspeții noștri vor putea experimenta momente de relaxare, răsfăț culinar, ospitalitate și servicii personalizate.
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 10 Iul. 2024