Gratis

Personal depozit - manipulat marfuri

SC PROFI PACKING TEAM SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana dedicata, serioasa, constiincioasa si de incredere care sa se alature echipei ProfiPacking pe rolul de Manipulatorul marfă, ajutand cu încărcarea, descărcarea, manipularea și depozitarea mărfurilor în cadrul depozitului, asigurând o bună gestionare și organizare a produselor.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
Încărcarea și descărcarea mărfurilor din/în mijloacele de transport;
Manipularea produselor în depozit conform indicațiilor și instrucțiunilor primite;
Verificarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀produselor înainte și după descărcare/încărcare;
Depozitarea corespunzătoare a mărfurilor pe rafturi, conform procedurilor interne;
Pregătirea produselor pentru livrare conform comenzilor primite;
Menținerea ordinii și curățeniei în zona de lucru;
Raportarea eventualelor defecțiuni sau probleme cu marfa sau echipamentele folosite;
Utilizarea corectă și întreținerea echipamentelor de manipulare
Respectarea normelor de securitate și sănătate în muncă.Cerințe:
Experiență anterioară în activități similare de manipulare a mărfurilor (de preferat);
Capacitatea de a ridica și manevra obiecte;
Abilități de organizare și atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra în echipă șii de a a avea relatii de colegialitate cu ceilalti angajati;
Adaptare la schimbare, dinamica in stilul de munca, initiativa, corectitudine.

Beneficii:
Salariu brut 4900 RON;
Tichete de masă in valoare de 40 RON/ zi lucratoare;
Decontarea cheltuielilor de transport efectuate in interes de serviciu: 200 RON/ luna.
Bonus de sarbatori;
Mediu de lucru dinamic și profesionist;
Posibilități de dezvoltare profesională.
Program de lucru fix de luni pana vineri de la 8:30 pana la ora 17:00 cu pauza de masa inclusa de 30 minute. Nu se lucreaza in schimburi.

Va stam cu placere la dispozitie pentru mai multe detalii la nr. de tel: 0758 855 093

ProfiPacking este o echipa tanara, dinamica, care a plecat la drum in anul 2017 cu pasi mici iar de atunci am crescut si ne-am dezvoltat progresiv. Ne puteți găsi mereu, binedispusi și dornici sa va ajutam, atat in magazinul nostru din Ploiesti cat si telefonic sau in mediul online. Am luat mereu în considerare cerințele cumpărătorilor, dinamica pieței ambalajelor și tendințele în domeniu astfel încât să putem servi cu succes clienții naționali și internaționali.

Misiune si valori:
calitate superioară la prețuri accesibile
muncă in echipa, dedicată și eficientă, care se reflectă în satisfacția clienților
comunicare transparenta
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024