Gratis

Personal curatenie

UNIVERSAL CARD SYSTEMS SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de o persoană dedicată și responsabilă pentru a se alătura echipei noastre de curățenie.
Căutăm pe cineva meticulos ︍︇︍︊︊︅︁︍​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︎︊︌︍︃︃︃︌​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎și atent la detalii pentru a ne ajuta să menținem un mediu curat și sigur.Experiență anterioară în domeniul curățeniei este de preferat, dar nu este obligatorie.
  • Abilitatea de a lucra independent.
  • Atitudine pozitivă și orientată spre servicii, cu abilități bune de comunicare și interacțiune cu colegii.
  • Respectă standardele de igienă și siguranță.
  • Punctuala

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Asigurarea curățeniei spațiilor comune și a spațiilor de birouri din cadrul unității;
  • Desfășoară activități specifice de curățenie precum: ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀︉​︉︉​︁︆︁​︄spălat gresie/faianță, spalarea geamurilor, aspirat, șters praful, dezinfectat grupurile sanitare, etc;
  • Verificarea periodică a stocurilor cu materiale de igienă;
Oferim:
  • Program de muncă de 8 ore de luni până vineri;
  • Pachet salarial motivant;
  • Tichete de masă;

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Fondată in 1994, Universal Card Systems (UCS Group), este leader în:
- implementarea reţelelor de transmisiuni pe fibră optică (DWDM/SDH) pentru operatorii naţionali de telecomunicaţii;
- soluţii de retail banking (credit processing, scoring, mobile banking, etc) pentru principalele bănci de retail (BCR, Raiffeisen Bank, Unicredit Bank, Bancpost, etc);
Avand aproximativ 150 de angajaţi, UCS implementeaza anual proiecte naţionale (de peste 10 milioane de Euro) in domeniile de activitate prezentate mai sus.
Va rugam vizitati site-ul www.ucs.ro, pentru mai multe detalii.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024