Gratis

Personal Curatenie Hotel 4*

QOSMO HOTELS
2 poziții

Candidatul Ideal

Hotelul Kronwell este în căutarea unui Personal Curatenie / Femeie de servici dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă vă pasionează industria ospitalității și sunteți orientat către detalii, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru dvs.

Ce căutăm:
  • Experiența anterioară - reprezintă avantaj;
  • Disponibilitate de lucru în schimburi și în weekend.

Descrierea jobului

Ce veți face:
  • Curățarea și întreținerea zilnică a băilor, holurilor și spațiilor publice ale hotelului conform standardelor noastre
  • Asigurarea ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂unui mediu curat și plăcut pentru oaspeți
  • Manipularea corectă a echipamentelor și a produselor de curățenie
  • Colaborarea cu departamentele hotelului pentru a asigura satisfacția oaspeților

Calitățile pe care le căutăm la candidații potriviți includ atenția la detalii, abilități bune de organizare și o atitudine pozitivă. Experiența anterioară în curățenie sau în industria ospitalității este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Dacă sunteți o persoană harnică, responsabilă și dornică să vă alăturați unei echipe de succes, vă încurajăm să aplicați pentru poziția de Personal de Curățenie la Hotelul Kronwell. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 21 Aug. 2024 Expiră 20 Sept. 2024