Gratis

Patiser - Casa Mita Biciclista

Casa Mita Biciclista
2 poziții

Candidatul Ideal

La Mița Biciclista caută un Patiser talentat și experimentat, care să se alăture echipei noastre de profesioniști. Dacă ai o experiență de 2-3 ani în domeniul patiseriei și ești pasionat de patiserie, te invităm să aplici!
  • Experiență practică de minim 2-3 ani în domeniul patiseriei.
  • Abilități excelente de organizare și atenție la detalii.
  • Cunoașterea normelor de igienă și siguranță alimentară.
  • Creativitate și pasiune în prepararea produselor.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan.

Descrierea jobului

  • Prepararea produselor de patiserie conform rețetelor și standardelor noastre de calitate.
  • Asigurarea respectării normelor de igienă și siguranță alimentară ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄în toate etapele de producție.
  • Creativitate în dezvoltarea de noi produse și îmbunătățirea rețetelor existente.
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.
  • Gestionarea eficientă a ingredientelor și materialelor necesare.
Oferta noastră:
  • Program de lucru: 5 zile pe săptămână, 40 de ore/săptămână, 2 zile libere.
  • Salariu atractiv: 5000 lei net/lună.
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.
  • Beneficii adiționale, inclusiv mese asigurate și discounturi pentru angajați.

Unul dintre cele mai frumoase proiecte ale Bucurestiului, La Mita Biciclista Stabiliment Creativ caută un coleg nou în echipă. La Mița Biciclista dezvoltă în casa istorică din Piața Amzei, recent restaurată, o braserie, o patiserie și un amplu spațiu cultural alături de un bar de cocktailuri.
Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 27 Iul. 2024