Gratis

OSPATAR

Ibis Styles Bucharest Airport - OTOPENI
2 poziții

Candidatul Ideal

Prezență agreabilă;
Experienta in domeniul F&B constituie un avantaj;
Persoana energica, cu spirit de echipa, mereu preocupata de calitate;
Engleza la un nivel bun;

Descrierea jobului

Cerinte candidatul ideal:

Efectueaza un serviciu rapid si eficient,creaza o atmosfera prietenoasa.
Este in permanenta pregatit sa ajute clientii ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄si isi faca toate atributiunile cu zambetul pe buze;
Pregateste restaurantul pentru mic dejun, dejun si cina, serveste clientii;
Este responsabil cu mise-en-place-ul inainte de deschiderea restaurantului si in timpul activitatii.

•Parte a grupului Accor, liderul grupului mondial de ospitalitate.
•Card de beneficii pentru angajați: tarife reduse în hoteluri Accor din întreaga lume.
•Dezvoltați-vă talentul: programe de învățare de la Academy Accor.
•Oportunitate de a crește în proprietatea dumneavoastră și în întreaga lume!
•Abilitatea de a contribui la comunitatea locală și de a face diferența prin activitățile noastre ESG, cum ar fi Planet 21
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024