Gratis

OSPATAR

ZAHANA MANU SRL

Candidatul Ideal

Vino in echipa Zahana.
Avem nevoie de ospătari cu minim de experiență,calificați și dornici de integrare Intr un colectiv format .
Cautam un ospătar dedicat, care să se alăture echipei noastre. Dacă ești o persoană energică, ️︆︋︃︄︅️︇​︁︌︌︀​︁︁︎️​︋︃︋︆​︌︎︋︌︊︌︇︂︎︎︇︊prietenoasă și orientată spre clienți, te așteptăm în echipa noastră!Experiență de minimum 6 luni în domeniul ospitalității.
Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
Capacitatea de a lucra într-un ritm alert și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Atitudine pozitivă.

Descrierea jobului

Flexibilitate și capacitatea de a lucra în echipă.

Oferirea unui serviciu excelent clienților, asigurându-se că aceștia au o experiență ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈plăcută.

Preluarea comenzilor și servirea produselor într-o manieră ︂︊︀︂​︂️︀︄​︄︁️​︎︉︀︀​︆︉︈️​︉️︇︁​︍︌︌︌​︎︍︍︎profesionistă.

Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.

Colaborarea eficientă cu echipa și restul personalului.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024