Gratis

Optometrist

ALFA & OCULUS MEDICAL SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana sociabila, prietenoasa, care sa poata face achizitii si vanzari. Sa creeze o ambianta placuta pentru angajati si pentru pacienti.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Achizitii
  • Vanzari
  • Relatii pacienti
  • Consultatii optometrice
  • Consiliere pacienti

    Firma este infiintata in 2009, avand doua cabinete, unul in Constanta si unul in Bucuresti.

    Motto-ul nostru este: "Oftalmologie de înaltă precizie și calitate."

    Publicat 22 Iun. 2024 Reactualizat 22 Iun. 2024 Expiră 22 Iul. 2024