Gratis

Optometrist in clinica de oftalmologie si optica medicala

VIZIEM S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Viziem caută un optometrist talentat pentru a se alătura echipei noastre !
Ce apreciem la tine:
  • Experiență în realizarea consultațiilor optometrice.
  • Deținerea unui aviz de liberă practică valabil.
  • Abilități solide de operare a calculatorului și cunoașterea softurilor de specialitate.
  • Cunoștințe detaliate despre producătorii de lentile și produsele acestora.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale în cadrul echipei Viziem:
  • Realizarea consultanței optometrice pentru determinarea corectă a dioptriilor.
  • Prescrierea rețetelor pentru ochelari și ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄lentile de contact, asigurând soluții vizuale de calitate.
  • Oferirea suportului pentru clienți prin recomandări personalizate și soluții adaptate nevoilor fiecăruia.
  • Gestionarea comenzilor de lentile, asigurând o aprovizionare promptă și corectă.

Viziem reprezinta o Clinica de Oftalmologie si Optica medicala in plina ascensiune.
Beneficiile oferite de noi:

  • Salariu fix competitiv, corelat cu experiența și performanța ta.
  • Decontarea transportului pentru a-ți facilita deplasarea zilnică.
  • Oportunități rapide de avansare și dezvoltare în carieră.
  • Programe de dezvoltare personală și profesională pentru a te ajuta să-ți atingi potențialul maxim.
  • Un mediu de lucru plăcut și relaxant, unde îți poți desfășura activitatea în condiții optime.

Dacă ești pasionat de optometrie și dorești să te alături unei echipe profesioniste, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! Trimite-ne CV-ul tău și hai să construim împreună viitorul viziunii clare.

Alătură-te echipei Viziem și transformă-ți pasiunea într-o carieră de succes!

Publicat 29 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 29 Iul. 2024