Gratis

Optometrist - Consultant Vanzari Optica Medicala

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

- Studii medii/superioare de specialitate
- Experienta relevanta in domeniul opticii medicale
- Cunostinte oprerare PC
- Abilitati bune de organizare, de comunicare
- Entuziasm, determinare, initiativa
- Atitudine pozitiva, spontaneitate si dinamism
- Experienta de vanzari relevanta in domeniul opticii medicale.

Descrierea jobului

Consultant Vanzari Optica Medicala:
-Intampinarea clientilor
-Consilierea si indrumarea clientilor
-Promovarea si vanzarea produselor sau serviciilor oferite, in functie de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀nevoile consumatorilor
-Consilierea clientilor, vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari
-Cunosterea in detaliu a cataloagelor de produs pentru producatorii de lentile oftalmice
-Experienta in domeniu
-Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centru de optica si oferirea de consultanta de specialitate clientilorDescrierea companiei
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 21 Sept. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.