Gratis

Optometrist / Consultant vanzari optica medicala

City Optic Plus

Candidatul Ideal

Căutăm Optometrist / Consultant vânzări optică medicală pentru punctul de lucru din Mall Sun Plaza.

Seriozitate, ︈ punctualitate, profesionalism în relaţia cu clientul şi colegii, experienţă în prescrierea de ochelari, personalitate plăcută.

Descrierea jobului

Program Optometrist (152h/lună):
- luni-vineri 6h;
- 1 weekend full odată la 3 săptămâni;
- flexibilitate în alegerea turelor;

︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Salariul optometrist 4800-6500 Net (salariul variază în funcţie de experienţă şi vânzări – faţă de salariul de bază se adaugă bonusul procentual din vânzări, bonusuri pentru comenzi mari, bonusuri din partea furnizorilor de lentile)

Program Consultant vânzări (152h/lună)
- 1 weekend full odata la 3 săptămâni;

Salariu consultant vanzari 3000-4800 Net (salariul variază în funcţie de experienţă şi vânzări – faţă de salariul de bază se adaugă bonusul procentual din vânzări, bonusuri pentru comenzi mari, bonusuri din partea furnizorilor de lentile)

Responsabilităţi:
- prescrierea dioptriilor pt ochelari şi lentile de contact (pentru post optometrist);
- buna cunoaştere a produselor si prezentarea lor ca atare clienţilor;
- comercializarea produselor din optică;
- gestionarea stocului, stabilirea necesarului, introducerea datelor în softul de gestiune;
- consilierea clienților în alegerea ramelor și prezentarea ofertei de lentile.

Optica medicala cu punctul de lucru in Mall Sun Plaza şi Complex Crângaşi , ofera clientilor sai produse de calitate cu preturi juste: ochelari de soare, ochelari de vedere, lentile de contact. Domeniul de activitate cuprinde de asemenea comercializarea tuturor produselor anexe precum si consultanta in stabilirea dioptriilor si consilierea in alegerea perechii de ochelari potrivite.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024