Gratis

Operatori utilaje la NORVINIA in Brasov

NORVINIA SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent studii medii.
Abilitatea de a folosi scule de mana electrice: masina de gaurit, insurubat, flex, etc.
Abilitatea de a citi scheme de montaj.
Atentie la detalii si ︎abilitatea de a lucra precis precum si de a citii o schema pe lucru pe ecranul unui calculator
Experienta anterioara intr-o pozitie similara constituie avantaj (mobilier sau prelucrare piatra)
Abilitati de lucru in echipa si comunicare eficienta.

Descrierea jobului

Operarea echipamentelor de prelucrare a lemnului. Fabrica este moderna avem 6 centre de prelucrare cu comanda numerica, masini de aplicat ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cant, termopresa, masini decupare piatra si cuart.
Asamblarea componentelor de mobilier conform schemelor de montaj
Verificarea calitatii produselor finite
Indeplinirea altor sarcini specifice din fabrica.
Fabrica este situata in Brasov, str. Pictor Andreescu nr. 2 (in Bartolomeu, paralela cu strada Lunga intre Biserica Evanghelica si unitate militara - comisariat)
Salariu NET competitiv, corelat cu experienta si performanta.
Salariul integral pe cartea de munca, bonusuri de performanta
Lucram in schimbul 1 de la 7:30-16.
Platim costuri de transport daca locuiesti in alta localitate din apropierea Brasovului
Un mediu de lucru placut.

La NORVINIA fabricam mobilier de calitate la comanda si blaturi din cuart compozit cu chiuveta montata sub blat.
Pentru detalii viziteaza www.norvinia.ro.

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024