Gratis

Operatori sali de Jocuri - "METROPOLIS"

RIVIERA GAMES S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:

- disponibilitate pentru program de lucru în ture;

- posibilitatea de angajare imediată;

- aptitudini de comunicare excelente;

- capacitate de a învăța rapid;

- aspect îngrijit

Descrierea jobului

Care sunt beneficiile?

- posibilitatea unui start promițător al carierei într-un mediu profesionist.

- condiții de muncă deosebite ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂alături de o echipă tânără și dinamică.

- pachet salarial motivant compus din: parte fixa + tichete de masa in valoare de 25 lei zi+ premia la ocazii speciale (Pasti, Craciun, 8 Martie etc)

Care sunt responsabilitățile tale?

- informarea clienților în legătură cu serviciile oferite și regulamentul de joc;

- promovarea campaniilor și evenimentelor desfășurate în locații;

- efectuarea plăților către clienți;

- crearea și menținerea unui ambient plăcut pentru clienți.

Alăturați-vă nouă și deveniți parte a uneia dintre cele mai importante companii din sectorul său. Cu o experiență de peste 20 de ani, suntem mândri să spunem că oferim experiență și stabilitate. Alăturați-vă echipei noastre și deveniți parte din această familie!

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024