Gratis

Operator xerox - vanzatoare/ vanzator

MRSF17 SHOP S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutam o persoana

Punctuală

Carismatica

Atenta la nevoile copiilor

Cunostiinte OFFICE ( Word, Excel)

Descrierea jobului

Oferim: comision in funcție de vânzări

Zile de sărbătoare legală plătite dublu ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂sau liber

Program de lucru in 2 ture

dimi 8-14

dupa - amiaza 14-20

Un weekend liber, celalalt se lucreaza.

Te asteptam sa ne cunoastem. Trimite-ne cv-ul tau!

Se ofera salariu + comision din vanzari ! Publi24_

Descrierea companiei

O companie tanara cu vise in expansiune.
Ne place sa facem lucrurile bine si sa oferim calitate clientilor nostri.
Publicat 29 Iul. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 28 Aug. 2024