Gratis

Operator vanzari prin telefon/Telesales

Pharma SA Iasi

Candidatul Ideal

De ce competenţe şi abilităţi ai nevoie pentru a te integra în echipa noastră?
Foarte bune abilitati dе comunicare si negociere
Adaptabilitate si spirit dе echipa
Cunostinte pachet MS Office
Persoana entuziasta, pozitiva, motivata, cu spirit de initiativa, orientata spre rezultate si deschisa provocarilor
Buna planificare si organizare personala
Dinamic si cu initiativa
Cunostinte de contabilitate primara - reprezinta un avantaj
Experienta de cel putin 1 an in piata farma reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?
Promovezi produsele catre cliеnti
Contactezi tеlefonic clienţii si ii informezi in cеeа ce priveste ofеrtelе
Prеiei ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈comenzi tеlefonic de la clienti si de la agentii din teren
Preiei în evidența gestiunii produsele achiziționate de la furnizori
Emiti factura fiscala in baza comenzilor
Gestionezi listele de pret si ofertele
Acoperi judetele alocate, identifici clientii cu potential ( farmacii, clinici etc)
Sustii si derulezi campanii promotionale
Realizezi rapoarte periodice privind activitatea desfasurata
Monitorizezi activitatea concurentei si aduni informatii necesare atingerii obiectivelor
Urmaresti atingerea obiectivelor stabilite, mentinerea portofoliului de clienti si dezvoltarea acestuia
Te preocupi de atingerea targetului lunar cantitativ si calitativ
De ce sa te alaturi echipei noastre?
Iti oferim urmatoarele beneficii:
Salariu fix motivant
Bonus in functie de performanta
Tichete de masa

Infiintata la Iasi in anul 2000, PHARMA S.A. este o firma cu capital integral romanesc care s-a extins continuu pe piata nationala de distributie a medicamentelor si produselor parafarmaceutice. In prezent, PHARMA S.A. detine 6 depozite proprii in marile orase ale tarii, prin care acopera, la nivel national, un numar mare de clienti, carora le ofera o gama larga de produse pentru diverse arii terapeutice.
PHARMA S.A. inseamna o echipa de peste 150 de profesionisti invanzari, logistica, controlul calitatii si functii-suport care colaboreaza pentru a oferi clientilor si partenerilor cele mai bune servicii.

Pentru mai multe informatii va asteptam pe website-ul nostru, www.pharma-iasi.ro.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024