Gratis

OPERATOR UTILAJ MASE PLASTICE

COMOD IMPORT EXPORT SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

-Studii medii încheiate ;
-Disponibitatea pentru efort fizic moderat;
-Mod de lucru atent, independent, dar și în echipă, adaptabilitate;
- Persoana calma, organizata ︇︈︊︀︇︆︁︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎si constincioasa ;
-Disponibilitate pentru munca in 2 schimburi.

Descrierea jobului

-Realizeaza comenzile conform fiselor zilnice de comenzi;
- Măsoară şi verifică produsul finit, conform cerinţelor tehnice;
-Completeaza documentele referitoare la ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄productie;
-Cunoaste, utilizeaza si intretine utilajul pe care lucreaza;

Beneficii:
Bonusuri de Crăciun, Paște și zi de naștere;
Transport asigurat;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Salariul ajustat in functie de productivitate;
Orele suplimentare paltite cu 175%.

Suntem o companie cu capital 100% românesc, fondată în 1993, ce activează pe piața românească în domeniul alimentar, prin promovarea și comercializarea produselor specifice și a soluțiilor privind ambalarea alimentelor.Colaborăm cu peste 100 de companii la nivel industrial, furnizând soluții optime , rapide și la standarde europene.Suntem o firmă orientată spre client, acordând atenție și concentrându-ne pe rapidiatatea și eficacitatea comunicării, astfel reușim să servim eficient fiecare client; ceea ce ne oferă o poziție printre liderii pe piața ambalajelor din România.
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 23 Sept. 2024