Gratis

Operator Statie OMV

NELSAR TRADE S.R.L.
50 poziții

Candidatul Ideal

daca iti doresti un loc de munca onest, sigur si colegi de echipa pe care sa te poti baza, atunci aplica pentru operator statie distributie carburanti OMV, adica: consultant vanzari, casier, operator gastro, bucatar, personal curatenie, sef de tura, sef de statie!

Descrierea jobului

  • program de lucru flexibil 12/24; 12/48
  • pachet beneficii negociat anual
  • tichete de masa de 35 lei/zi lucratoare pe luna
  • spor ore suplimentare/de noapte/week-end/sarbatori legale/de performanta
  • prime de pasti/craciun/ziua petrolistului/8martie/concediu
  • suport financiar in situatii speciale
  • membru de sindicat
  • echipament de lucru/uniforma
  • decontare transport

Descrierea companiei

partener OMV
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 19 Iul. 2024