Gratis

Operator Scada - Aeroport Cluj-Napoca

S.C. UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A.

Candidatul Ideal

-Studii superioare tehnice (preferabil Inginerie Electrică, Instalații, Mașini termice);
-Experiență în mentenanța sistemelor automate (sau mecanică, electronică);
-Cunoștințe aprofundate de ️️️︂︀︍︈︍​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎MS OFFICE;
-Capacitate de coordonare a unei echipe multidisciplinare;
-Persoană atentă la detalii cu bune abilități de comunicare;
-Autorizația ANRE reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

- Program de lucru în ture 12/24;12/48;
- Coordonează activitatea de mentenanță a echipei de tehnicieni;
- Prioritizează activitatea echipei;
︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- Urmărește realizarea mentenanțelor corective în funcție de priorități si sesizările primite;
- Urmărește realizarea mentenanțelor preventive în funcție de planurile de mentenanță și verifică întocmirea fișelor de către tehnicieni;
- Întocmește periodic statisticile de consumuri de energie . Urmărește aceste consumuri;
- Răspunde prompt sesizărilor beneficiarului și îl informează cu privire la statusul intervențiilor;
- Întocmește rapoartele de schimb, bonurile de consum, statistici pentru tura de care este responsabil;
- Oferă suport în activități conexe – inventariere, întocmire situații de lucrări.

Beneficii:
tichete de masã;
abonament de servicii medicale;
asigurare de viaţã şi de sãnãtate;

UTI Construction & Facility Management este o companie specializată în soluții de construcții și servicii profesionale de facility management. Furnizăm servicii administrative și tehnice complete pentru orice tip de construcție (spații comerciale, rezidențiale, bancare, publice, industriale, logistice, clădiri de birouri).

Avem o vastă experiență în domeniul construcțiilor și instalațiilor, oferind servicii specializate pentru fiecare ramură a ingineriei din acest sector, pentru realizarea unor obiective de infrastructura civilă sau critică cu aplicații în domenii precum:

Transporturi (aeroporturi, porturi, metrou) Industrie (stații de epurare, facilități de producție, spații logistice, utilități publice) Infrastructură publică (spitale, arene sportive, stadioane, săli polivalente, clădiri administrative, obiective de patrimoniu, iluminat public inteligent) Spații comerciale și de afaceri (mall-uri, clădiri de birouri, etc)
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024