Gratis

Operator sala de jocuri 3000 - 4000 lei

Elmat S.A.

Candidatul Ideal

Esti o persoana dinamica? Iti place relationarea cu clientii? Te asteptam in echipa noastra! Acest post contribuie la succesul brandului nostru!

Ce ne dorim de la tine?
  • Memorie vizuala
  • Abilitati de comunicare
  • Atentie distributiva
  • Rezistenta la sarcini repetitive
  • Spirit de echipa
  • Experienta in domeniu nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Supravegherea permanenta a aparatelor electronice si a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
  • Oferirea de ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂informatii clientilor referitoare la modul de functionare al aparatelor si al regulamentelor de joc
  • Deservirea clientilor intr-o maniera profesionista
  • Relationarea cu clientii si asigurarea unui climat placut
  • Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de catre clienti

Beneficii oferite:
  • program flexibil in ture:12/24, 12/48
  • conditii foarte bune de lucru
  • contract pe perioada nedeterminata
  • salariu atractiv Net 3000-4000 Ron, in functie de experienta
  • sporuri: ore suplimentare, ore weekend, ore sarbatori legale
  • tichete de masa in format electronic 40 Ron/zi
  • garantia unui job stabil.
Publicat 16 Aug. 2024 Reactualizat 16 Aug. 2024 Expiră 15 Sept. 2024