Gratis

Operator productie

Clarismart Consulting SRL

Candidatul Ideal

Clarismart Consulting cauta in vederea angajarii persoane pentru postul de Operator productie,

Cerinte

- seriozitate si responsabilitate
- abilitati tehnice

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- realizeaza activitati in sectie .
- persoana dornica sa invete.

Beneficii:

- salariu fix
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂- tichete de masa
- prima anuala de concediu si prime de sarbatori
- bonusuri de performanta
- asigurare transport

SC Clarismart Consulting SRL proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024