Gratis

Operator productie produse cosmetice

Vision Trading Grup SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent al liceului de chimie, scoala profesionala de specialitate sau studii superioare;
Experienta ︊︎︁︄︌️︊︎︂︆︄︄︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎intr-un post similar constituie un avantaj;
Cunostinte: standarde de calitate, procese tehnologice, norme tehnice de calitate;
Comunicare si munca in echipa;
Planificare, organizare, auto-disciplina;
Rezolvarea de probleme;
Seriozitate, atitudine proactiva.

Descrierea jobului

Prepararea produselor repartizate pe baza programului primit de la tehnolog cu respectare normelor tehnice;
Respectarea cu strictete a reţetelor ︁︀︂︃︃︇︉︆︄de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀fabricatie, proceselor tehnologice ale produselor si instructiunilor de lucru ale utilajelor, conform fisei tehnologice pentru fiecare produs preparat;
Gestionarea materiilor prime;
Asigurarea conditiilor igienico-sanitare, in desfășurarea procesului tehnologic;
Pastrarea in conditiile prevazute de regulamentele de fabricatie, a tuturor materiilor prime, semifabricatelor si produselor, asigurand ambalarea adecvata si etichetarea cu toate datele necesare;
Raportarea imediata a anomaliilor sau defectiunilor de functionare a utilajelor pentru evitarea stagnărilor sau a sarjelor neconforme;
Completarea corecta si la timp a documentelor de raportare necesare;
Efectueaza operatiile necesare pentru ambalare;
Efectueaza ambalarea manuala urmarind introducerea corecta a acestora in cutii.

Ce iti oferim:
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si stimulant;
Training si suport pentru a-ti dezvolta abilitatile;
Pachet salarial atractiv;
Oportunitati de avansare in cadrul companiei;
Tichete de masa;
Decontarea transportului pana la punctul de intalnire cu microbuzul firmei.

Locatie: Strada Macului nr. 17, Rudeni, Ilfov. Program de lucru: L-V: 9.00-17.30

Companie romaneasca, importam si producem, promovam si comercializam produse parafarmaceutice, puericultura mica si cosmetice sub brandurile proprii: Minut, Minut Baby si Dr. Soleil, cu un portofoliu de peste 300 de produse prezente la nivel national in farmacii, plafare, magazine si pe site-uri specializate. Ca si gama de produse, comercializam teste de sarcina, teste de ovulatie, termometre, leucoplast, fesi, comprese, manusi de examinare, seringi, biberoane, pompe de san, sterilizatoare, produse cosmetice, nebulizatoare. Investim mereu pentru imbunatatirea si extinderea portofoliului de produse. Suntem o echipa unita si puternica, care lucreaza impreuna pentru a oferi satisfactia consumatorilor nostri. Pentru mai multe detalii referitoare la posturile disponibile puteti sa ne contactati la urmatoarea adresa de e-mail: office@vtg.ro

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 30 Oct. 2024