Gratis

Operator Productie - Linii automatizate

STONEVAULT S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

• Abilitați tehnice (mecanice) constituie avantaj
• Dorință și capacitate de învățare
• Persoana ordonata, atenta la detalii
• Experienta ︅︉︇︆︋︌︅︋​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎de lucru pe masini cu comanda numerica constituie ️︍︈︃︈︌︈︉​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎avantaj
• Abilitati bune de comunicare si capacitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Dacă ești pasionat de tehnologie și îți place să lucrezi cu echipamente de utima generatie, această oportunitate este pentru tine. ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄

Responsabilitati:

• Gestionarea, manipularea si utilizarea corecta a materiilor prime conform procedurilor interne
• Respectarea normelor de siguranta in munca pentru a preveni accidentele si a mentine un mediu de lucru sigur
• Operarea si reglarea maşinilor cu comandă numerică în condiţii de siguranţă şi eficienţă, în conformitate cu specificaţiile şi procedurile interne
• Monitorizarea si supravegherea proceselor de productie pentru a asigura calitatea produselor.
• Măsurarea şi verificarea semifabricatelor si a produselor finite folosind instrumente de masură (ruleta, subler, liniar)
• Pastrarea curățeniei în spațiul de lucru

Beneficii:

• Mediu de lucru placut si dinamic
• Pachet salariat motivant
• Tichete de masa
• Prime de Paşte şi Crăciun
• Transport gratuit
• Masa calda gratuita

Persoanele interesate pot depune CV-urile la adresa de mail office@stonevault.ro sau pe whatshapp la numarul de telefon 0755.057.877.

Vrei să fii parte dintr-o echipă care construiește viitorul? Aplică acum!

Stonevault este o companie in plina dezvoltare, specializată în producția de arcuri pentru saltele și canapele. Suntem cunoscuți pentru calitatea produselor noastre și pentru angajamentul față de inovație.

În Stonevault vei face parte dintr-un grup de oameni pasionați, inovatori și performanți. Departamentele noastre se inspiră reciproc pentru a oferi cele mai inovatoare și durabile soluții pentru somn și relaxare.

La Stonevault, valorizăm inovația, colaborarea și excelența. Suntem o echipă pasionată de ceea ce facem și ne mândrim cu produsele noastre de înaltă calitate.

Țelul nostru este să răspundem nevoii continue de modernizare, să îmbunătățim în mod consistent și cuantificabil standardele de viață, ca în final să oferim clienților noștri beneficiile și garanția unor produse durabile.
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024