Gratis

Operator productie (asamblare)

SFC ENERGY POWER SRL

Candidatul Ideal

Operator productie (asamblare) in Cluj-Napoca

Ca și coleg/ă în echipa de producție vei realiza produsele dezvoltate de către companie ce constau în bobine și motoare liniare.
Suntem în continuă creștere, așa că așteptăm cu mare drag aplicația ta!

Profilul candidatului dorit:
  • Absolvent de școală profesională sau diplomă în domeniul tehnic: ex. electromecanică/electronică/ electrotehnică;
  • Experiență anterioară în asamblare echipamente/ montaj / depanări sau în mediul de producție;
  • Abilități de citire a unui desen tehnic;
  • Abilități de organizare a muncii, auto-disciplină, muncă în echipă, dexteritate, răbdare și atenție la detalii;
  • Cunoștințe de limba engleză la nivel începător (constituie avantaj).

Descrierea jobului

Ce responsabilități vei avea:
  • Vei fi implicat(ă) în procesul zilnic de realizare a produselor companiei, ținând cont de instrucțiunile ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︅menționate în documentația de producție.
  • Vei verifica, testa si masura cu instrumente specifice, componentele mecanice și electronice;
  • În cazul apariție unor defecte, vei analiza cauza și vei propune măsuri adecvate de prevenire și remediere a acestora.
  • Vei respecta planul zilnic/săptămânal al producției;
  • Te vei asigura de buna funcționare a echipamentelor cu care lucrezi și de întreținerea acestora.

Ce îți oferim noi:
✔️ Salariul constituit din parte fixă,
✔️ Bonusuri de Crăciun, Paște și zi de naștere;
✔️ Tichete de masă în valoare de 40 RON/zi;
✔️ Asigurare privată de sănătate;
✔️ Decontare transport;
✔️ Fructe și cafea la sediul companiei;
✔️ Bookster;
✔️ Mediu internațional de lucru, cu echipe din România, Olanda și Germania;
✔️Oportunitatea de a face parte dintr-o companie în plină expansiune, care încurajează libertatea/independența, creșterea personală și profesională;
✔️ Echilibru excelent între viața profesională și viața privată, cu operare doar într-un singur schimb;
✔️ Program de lucru flexibil.

SFC Energy este o companie în plină expansiune, parte a SFC Energy AG, o companie germană cotată la bursă (F3C), care este puternic impulsionată de inovația tehnologică.

SFC Energy dezvoltă, produce si comercializează pile de combustie pe bază de metanol sau hydrogen, folosite în aplicații comerciale, industriale și militare. SFC Energy co-dezvoltă și produce bobine și motoare liniare extrem de complexe și fiabile pentru echipamente folosite în procesul de fabricație a semiconductoarelor și în aplicații ale industriei analitice. În plus, SFC Energy dezvoltă, produce și comercializează surse de putere si solutii de alimentare standard și semi-standard pentru industria laser, echipamente de fabricare a semiconductoarelor și aplicații analitice.

SFC operează din locațiile sale de cercetare și dezvoltare și producție din Cluj-Napoca - România, Almelo - Olanda și Brunnthal - Germania.

Publicat 24 Oct. 2024 Reactualizat 25 Oct. 2024 Expiră 23 Nov. 2024