Gratis

Operator prelevare probe produs petrolier

Top Engineering Jobs S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- permis de conducere-categorie B (obligatoriu);

- program de lucru 12/24, 12/48;

- lucru la inaltime ( obligatoriu);

- cunostinte de operare calculator

- studii medii;

- capacitate de a lega relatii interumane;

- lucru in echipa si cooperare;

- adaptabilitate situatii neprevazute.

Descrierea jobului

- se deplaseaza pe teren in rafinarie unde efectueaza :

- prelevare de probe de produs ( titei, motorina, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀benzina, etc.) de la rezevoare, vagoane, in vederea determinarii calitatii produselor.

- inspectii calitative si cantitative pentru receptie produse petroliere;

- inspectii calitative si cantitative produse petroliere incarcare/descarcare, in/din vagoane si rezervoare.

-inspectii calitative si cantitative produse petroliere incarcare/descarcare autocisterne, rezervoare.

- inspectii calitative si cantitative produse ( incarcare/descarcare, in/din vagoane si rezervoare produse chimice.

- intocmeste documentatia specifica in scris pe teren si la pc in formulare specifice excel.

TOP ENGINEERING JOBS SRL este o firma care se ocupa cu activitatile de testari si analize tehnice desfasurate in industria de petrol si gaze cu preponderenta in rafinarii, santiere unde se exploateaza extractia petolului cat si platforme marine.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024