Gratis

Operator Platforma E-commerce si Gestionar depozit

UNIC BRANDS
2 poziții

Candidatul Ideal

Compania noastra este in cautare de un Specialist Logistica si Operator Platforma E-commerce dedicat si talentat pentru a se alatura echipei noastre. Daca sunteti o persoana organizata, pasionata de logistica si cu cunostinte in administrarea platformelor de comert online, suntem interesati sa va avem in echipa noastra.

Cerinte Operator Platforma E-commerce:

Experienta anterioara in logistica si/sau administrarea platformelor e-commerce.
Cunostinte solide in utilizarea platformelor e-commerce (ex. WooCommerce, Shopify, Magento etc.).
Abilitati tehnice pentru a efectua modificari minore de tema.
Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si de a se adapta rapid la schimbari.
Abilitati excelente de comunicare si rezolvare a problemelor.
Abilitati organizationale excelente si atentie la detalii.
Abilitatea de a gestiona prioritatile si a lucra eficient sub presiune.

Cerinte Gestionar:
Locatie Fashion House Outlet Militari
Persoana organizata, stabila. Gestionarul se ocupa de comenzile online, cautare produse, manipulare, facturare si organizare depozit.

Activitati generale:
- prelucrare comenzi online, pregatire colete, facturare in aplicatie
-mentine legatura cu curierii, awb, etc
-manipulare produse in depozit
-evidenta stocuri
-evidenta pungi/magazine.

Descrierea jobului

Logistica:
Planificarea si organizarea transporturilor de la furnizorii externi si interni.
Negocierea cu furnizorii pentru conditii de transport avantajoase.
Mentine ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀legatura cu furnizorii si intocmeste corect si la timp documentele necesare de transport

Administratie Platforma E-commerce:
Administrarea platformei e-commerce (modificari de tema, adaugarea si actualizarea produselor).
Asigurarea functionalitatii si aspectului optim al site-ului.
Optimizarea experientei utilizatorilor pe site.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv.
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica si prietenoasa.
Posibilitati de dezvoltare profesionala si crestere in cadrul companiei.
Mediu de lucru stimulant si proiecte interesante.

Înființată in anul 2009, societatea Unic Brands deține dreptul exclusiv de a opera magazinele monobrand Guess, Liu Jo si Stefanel pe teritoriul României.
Magazinele Guess sunt deschise in momentul de fata in București (Băneasa Mall, Promenada Mall, Mega Mall, Fashion House Outlet Militari si Fashion House Outlet Pallady), in Constanta (City Park), in Cluj Napoca (Iulius Mall), Timișoara (Iulius Mall), Iași (Palas Mall), Brasov (Afi Brașov) si Sibiu (Promenada Mall). Magazinele Liu Jo sunt deschise in momentul de fata in București (Baneasa Shopping City, Promenada Mall, Fashion House Outlet - Militari), Iași (Palas Mall), Cluj Napoca (Iulius Mall) si Timișoara (Iulius Mall). Magazinele Stefanel sunt deschise in momentul de fata de Bucuresti (Baneasa Mall) si Brașov (Afi Brașov).
Produsele Guess, Liu Jo si Stefanel sunt comercializate si pe site-ul www.UnicBrands.ro
Publicat 4 Iun. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 5 Iul. 2024