Gratis

Operator parcare (Otopeni)

Olimpia Parking S.R.L.

Candidatul Ideal

Olimpia Parking SRL este cea mai mare parcare supraetajata din Romania , langa Aeroportul Henri Coanda . Suntem in cautare de un coleg!

Daca iti doresti sa lucrezi alaturi de o echipa orientata catre rezultate si profesionalism asteptam cu interes sa te cunoastem .

Oferim un mediu de lucru placut , inconjurat de persoane cu experienta si dornice de realizari.

Pentru mai multe detalii, ne poti suna la 0732 833 722 - Catalina Popa

CERINTE :
  • studii medii;
  • experienta pe un post similar constituie un avantaj;
  • seriozitate, responsabilitate, onestitate, punctualitate;
  • persoana organizata, descurcareata, proactiva;
  • abilitati de comunicare si initiativa;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI :
  • responsabil cu operatiunile de verificare, intretinere si remediere a problemelor aparute in sistemul de gestionare parcare (bariere ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈acces), automate de plata;
  • responsabil de integritatea sistemului si de buna functionare a acestuia;
  • urmareste realizarea planului de revizii si reparatii al echipamentelor, utilajelor, instalatiilor din dotarea serviciului;
  • intervine in vederea remedierii problemelor aparute la sistemul de parcare;
  • verifica starea sistemului , valorile monetare existente si rapoartele intocmite;
  • diagnosticarea problemelor, colaborarea cu departamentul tehnic in vederea ofertarii reperelor necesare rezolvarii cazurilor;
  • asigura transportul clientilor catre aeroport dus-intors;

Beneficii:
  • Program: 12 cu 24 / 12 cu 48;
  • Sporuri de noapte si de week-end;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta
  • Punct de lucru Otopeni,calea Bucurestilor nr 228

Daca te regasesti printre cerintele enumerate mai sus te asteptam sa aplici la acest job.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 21 Iul. 2024